O mně
vítejte v designerské manufakturě LAHO
jsem Jana Hodanová a navrhuji a tvořím autentickou dámskou udržitelnou módu. usiluji o to, aby byla krásná jak svým designem, tak i původem.
materiály, s kterými pracuji, pečlivě vybírám. převážnou většinu tvoří přírodní tkaniny z vysoce kvalitních staplových bavlněných vláken. za pozornost stojí, že tkaní i závěrečné úpravy probíhají v České republice, kde jsou emise a veškeré procesy přísně monitorovány. to u materiálů made in Asie, které obletí svět třikrát tam a zpět, bohužel není. jistě si ty neblahé dopady na naše životní prostředí dovete představit.
přidanou hodnotou LAHO je dále kompletní lokální etická produkce od návrhu až po špičkové krejčovské zpracování v menších limitovaných edicích. každý model je šit jednotlivě po objednání, proto je doba zhotovení přibližně 2 týdny. protože jsme každá unikát, ceny modelů zahrnují drobné úpravy na míru.
LAHO je možné objednat prostřednictvím online butiku www.laho.cz a dále přes www.fler.cz/laho, kde lze shlédnout hodnocení. velmi si vážím a zavazuje mne 100% spokojenost za již několik set vybavených objednávek.
příležitostně ráda rovněž dodávám do kamenných obchodů Takkam Příbram a Fairly Local Olomouc. 
těším se na Vaše přání a doufám, že Vám LAHO bude dělat radost dlouhá léta .. a pak ještě Vašim dcerám a vnučkám.