O mně
Vítejte v LAHO 

Jsem Jana Hodanová a navrhuji a tvořím dámskou módu.

Udržitelné kolekce

Autorské modely nabízím ke koupi v online butiku na www.laho.cz. Usiluji o to, aby byly krásné jak svým vzhledem, tak i původem. Materiály, s kterými pracuji, pečlivě vybírám a většinu tvoří evropské látky. Zejména pak přírodní tkaniny z vysoce kvalitních staplových bavlněných vláken. Tkaní i závěrečné úpravy probíhají v České republice, kde jsou emise a veškeré procesy přísně monitorovány. Přírodní hedvábí a brokáty pocházejí přímo od výrobců a je dbáno na to, aby ti, kteří za výrobou stojí, byli férově odměněni. Některé textilie jsou tkané na zakázku v malých rodinných podnicích a tkalcovnách.

Přidanou hodnotou LAHO je i komplet lokální etická produkce od návrhu až po špičkové krejčovské zpracování v menších limitovaných edicích. Modely zpravidla zahrnují drobné úpravy na míru a jsou šity jednotlivě až po objednání.  Zákaznice si kupuje hodnotný model, který sedí a zamezuje se tak nadprodukci. Doba zhotovení je přibližně 2 týdny.

Individuální design

Krom modelů z originálních kolekcí poskytuji individuální poradenství, návrh a šití šatů na míru v souladu s povahou společenské události a předepsaným dress code. Vypracování šatů trvá v průměru 2-3 měsíce od potvrzení objednávky. V naléhavých situacích je možné šaty vyhotovit v kratším čase.

Dále nabízím styling a kostýmový design napříč historií a styly.

Pro sjednání osobní schůzky v centru Prahy mne prosím kontaktujte e-mailem na info@laho.cz.

O mně
O mně
O mně
O mně
O mně