Vítejte  

Jsem designerka Jana Hodanová, věnuji se kostýmovému a oděvnímu návrhářství pod svou značkou LAHO.

Individuální kostýmový design napříč historií a styly, pronájem

Poskytuji poradenství, navrhování, produkci a styling. Vypracování designů včetně výroby trvá v průměru 1-2  měsíce od potvrzení objednávky. V naléhavých situacích je  samozřejmě možné vyhotovení v kratším čase.

Některé modely pronajímám na focení, natáčení videí a společenské události. Kdykoli mě prosím kontaktujte s individuálním dotazem.

Udržitelné kolekce

Autorské originální modely nabízím ke koupi v online butiku www.laho.cz. Usiluji o to, aby byly krásné jak svým vzhledem, tak i původem. Materiály, s kterými pracuji, pečlivě vybírám. Přírodní hedvábí a brokáty pocházejí přímo od výrobců a je dbáno na to, aby ti, kteří za výrobou stojí, byli férově odměněni. Některé textilie jsou tkané na zakázku v malých rodinných podnicích a tkalcovnách.

Přidanou hodnotou LAHO je i komplet lokální etická produkce od návrhu až po špičkové krejčovské zpracování v menších limitovaných edicích. Modely zpravidla zahrnují drobné úpravy na míru a jsou šity jednotlivě až po objednání.  Zákaznice si kupuje hodnotný model, který sedí a zamezuje se tak nadprodukci. Doba zhotovení je přibližně 2/3 týdny.

Kontaktujte mě prostřednictvím Instagramu, či e-mailem na info@laho.cz.