O mně
Vítejte v LAHO atelier

Jsem Jana Hodanová a navrhuji a tvořím dámskou módu.

Udržitelné kolekce

Autorské modely nabízím ke koupi v online butiku na www.laho.cz. Usiluji o to, aby byly krásné jak svým vzhledem, tak i původem. Materiály, s kterými pracuji, pečlivě vybírám a většinu tvoří evropské látky. Zejména pak přírodní tkaniny z vysoce kvalitních staplových bavlněných vláken. Tkaní i závěrečné úpravy probíhají v České republice, kde jsou emise a veškeré procesy přísně monitorovány.

Přidanou hodnotou LAHO je i komplet lokální etická produkce od návrhu až po špičkové krejčovské zpracování v menších limitovaných edicích. Modely zpravidla zahrnují drobné úpravy na míru a jsou šity jednotlivě až po objednání. Doba zhotovení je pak přibližně 2 týdny.

LAHO kolekci je rovněž možné objednat prostřednictvím  www.fler.cz/laho, kde lze shlédnout hodnocení. Velmi si vážím a zavazuje mne 100% spokojenost za již několik set vybavených objednávek.

Příležitostně rovněž dodávám do kamenných obchodů Takkam Příbram a Fairly Local Olomouc.

Individuální design

Krom modelů z originálních kolekcí poskytuji individuální poradenství, návrh a šití šatů na míru v souladu s povahou společenské události a předepsaným dress code. Vypracování šatů trvá v průměru 3 měsíce od potvrzení objednávky. V naléhavých situacích je možné šaty vyhotovit v kratším čase.

Dále nabízím styling a kostýmový design napříč historií a styly.

Pro sjednání osobní schůzky v centru Prahy mne prosím kontaktujte e-mailem na info@laho.cz.

 

O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně
O mně