ŽIVOT PODLE LUCIE

ŽIVOT PODLE LUCIE

šaty LAHO atelier

z blogu ŽIVOT PODLE LUCIE / Lucie Van Koten / foto Vojtěch Resler / prosinec 2019

„Jsem rozdvojená osobnost.
Lucie, která je sama doma a Lucie, která je v práci, to jsou dvě naprosto rozdílné osobnosti.
Zvláště co se vzhledu týče.

Lucie „na doma“ si potrpí na tlusté pletené ponožky od babičky, troje volné svetry, trička ještě z puberty a nejrůznější pleťové masky, kdežto Lucie chodící po schůzkách má povětšinou „bad hair day“, jinak je ale vždycky upravená, nalíčená a na podpatcích.

Vánoce jsou toho svědkem.
Do 20. prosince pravidelně pracuju, abych se už den poté mohla zašít do peřin a neotevírat dveře okolního světa. Takhle to mimochodem pokračuje celé až do Silvestra, což dává tušit, že návštěvy se u nás raději příliš neobjevují. Ale mezitím přijde Štědrý den, Štědrý večer, který považuju za velice sváteční a slavnostní událost, kdy nelze ke stolu usedat jinak než „simply fabolous.“ 

Přesto mám ráda střídmost, a tak jsem letos vybrala k štědrovečerní večeři vínové asymetrické šaty z dílny LAHO ateliér doplněné o zlaté šperky Tamara Comolli. Za naprosto nadčasový kousek považuji dlouhý Drop náhrdelník z kolekce Signature, který lze doplnit jemnými naušnicemi, náramkem či ikonickými Bouton prsteny v nejrůznějších (a ideálně úplně odlišných, než je outfit) barvách.

Make-up nechávám jednoduchý a čistý, jelikož s barvami si chci hrát až na Silvestra. Čistá pleťovka (make-up Porcelain Beige od Und Gretel, tvářenka i oční stíny Seashell 04), jednoduchá linka a výrazné rty. Od Und Gretel jsem si poslední dobou oblíbila rtěnku v odstínu Rosé, což je přesně ta barva, po které bych pro její růžový odstín ještě před pár měsíci nesáhla. Sáhla bych po vínové, přitom zrovna Rosé je příjemně svěží barva, která zmírňuje přísnost vínové a dodá dívčí look. 

Jednoduchý účes a páskové boty v tělové barvě.
Parfém jsem pro tento rok vybrala Fiilit Camina Provence, protože přesně takhle chci, aby mi voněly letošní Vánoce. Pamatovák na vůně a při které příležitosti jsem je nosila, mám dobrý.

Jak budete u štědrovečerní večeře vypadat vy?
Krásné a veselé Vánoce!
LvK“

, , , , , , , , , ,